Ontdek Navigators

Doe mee

Over Ons

Getuigende levensstijl: voor middelgrote groepen

Voor dit goede nieuws hoef je je niet te schamen, want het is Gods reddende kracht voor iedereen die gelooft.

 

Dit zijn een tiental dispuutprogramma’s over getuige zijn van Gods goede nieuws. Deze programma’s zijn bedoeld voor plenaire momenten met een middelgrote groep (15-30 leden).

 

Elk programma heeft tot doel gezamenlijk na te denken over het getuige zijn van Jezus. Er komen verschillende aspecten hiervan aan bod. De programma’s zijn voornamelijk gericht op het samen doordenken en doorpraten van verschillende vragen en thema’s, die te maken hebben met getuige zijn van Jezus in onze cultuur en onze tijd.

Deel dit artikel

Aanbevolen Materialen

Op zoek naar extra verdieping? Dit materiaal helpt je verder. Je kunt ook een gratis module volgen via de Navigators Academy.